DIOKLECIJANOVA PALAČA OD LEGO KOCKICA

I u našoj školi djeca su se okušala u Slagalici znanja, projektu koji  se održava u više gradova Republike Hrvatske. Projekt je idejno razvio Edukido Hrvatska. Na organizaciji projekta rade ljudi aktivno uključeni u odgojno – obrazovni sustav. „Slagalica znanja“ predstavlja metodu edukativne nastave za djecu od 3 do 12 uz korištenje Lego® kockica i obrazovnih robota te drugih alata.

Sudjelovali su učenici razredne nastave, baš ususret danu grada Splita i sv.Duji.
Učenici su bili sretni ponuđenim zadatkom, svi su složno i marljivo gradili Palaču od šarenih kockica, svaki razred na svoj način.

Detalje o projektu možete doznati iz priloženog DOPISA, a kako su reagirali naši učenici pogledajte u FOTOGALERIJI.

Priloženi dokumenti:
pismo_za_skoleblatine_skrape.odt (294.83 KB)

objavio: Administrator   datum: 5. 5. 2023.