KAZALIŠTE I FILM

Zbirka se redovito se nadopunjuje novim poveznicama ili se postojeće poveznice ažuriraju aktualnim sadržajima koje su vam tvrtke, ustanove, organizacije i autori omogućili besplatno za vrijeme trajanja nastave na daljinu.

Zato pratite poveznice svakodnevno, možda otkrijete nešto čega dan ranije nije bilo.

Kliknite redovito na poveznice kazališta. Možda danas nude nešto novo! :)

Ježeva kućica - animirani film

Gradsko kazalište Joza Ivakić iz Vinkovaca - predstava Ružno pače

Kratki igrani film Mucica.

Predstava u ZKM-u: Emil i detektivi

Film ‘Anka’ dostupan za besplatno gledanje onlinePogledajte hrvatsku filmsku bajku ‘Anka’, redatelja i producenta Dejana Aćimovića, inspiriranu romanom Mate Lovraka ‘Anka Brazilijanka’ poručuju nam sa stranice Medijska pismenost.

Na toj stranici možete pronaći još pregršt sadržaja koje možete pogledati ili proučiti zajedno. Uživajte!

Kazalište lutaka Zadar i Gradska knjižnica Zadar osmislili su suradnju s ciljem da našim najmlađima omoguće slušanje zanimljivih priča. Glumci-lutkari čitati će slikovnice za djecu koje su odabrali i preporučili knjižničari Gradske knjižnice Zadar. Video snimke možete pratiti na YouTube kanalu Kazališta lutaka Zadar i to od ponedjeljka do petka u 18:00 sati, te u nedjeljom u 11:00 sati!

Dječje kazalište Branka Mihaljevića pokreće program „Ostani kući i kazalište uključi“ u kojemu će prikazivati svoje predstave na Osječkoj televiziji i online na svojoj službenoj Facebook stranici.Počinje u nedjelju, 29. ožujka 2020. u redovitom terminu nedjeljne matineje u 10 sati i 30 minuta. Dok ponovno ne otvore vrata kazališta predstave će se na ove dvije platforme – Osječkoj televiziji i službenoj facebook stranici Dječjeg kazališta emitirati svake nedjelje u 10 i 30.

Draga djeco, osim škole na daljinu, možete pratiti i kazalište na daljinu!

Gradsko kazalište lutaka Split u vaš dom donosi neke od svojih najgledanijih predstava, a za linkove na predstave i ostale informacije pratite  www.gkl-split.hr ili  You tube ili Facebook profil kazališta.

You tube kanal Narodne knjižnice "Petar Preradović" Bjelovar

Čituljkova virtualna čitaonica