preskoči na sadržaj
 

  RASPORED PRIMANJA RODITELJA  2018./2019.

RAZREDNA NASTAVA

RAZRED:

RAZREDNIK

DAN

ŠK. SAT

NAPOMENA

1.A DUBRAVKA TOMIĆ SRIJEDA 6. sat  
1.B MARIJA RUBINJONI SRIJEDA 2. sat MEĐUSMJENA
1.C NIVES BAKOTIN SRIJEDA 2. sat MEĐUSMJENA
2.A IVANKA MANDIĆ SRIJEDA  3. sat  
2.B LINDA VRDOLJAK SRIJEDA 4. sat  
2.C MARINA ŠKARICA ČETVRTAK 2.sat  
3.A KATICA VALERIJEV PONEDJELJAK 2.sat  
3.B PETAR ŠIMUNDŽA SRIJEDA 2.sat  
3.C JELENA GUĆ PONEDJELJAK 2.sat  
4.A MARTINA MUSTAPIĆ  ČETVRTAK 3.sat  
4.B MARČIĆ NADA SRIJEDA 4.sat  
4.C JELENA BAREŠA UTORAK 4.sat  
PRO

ANITA BELAK BUMBAK

IVONA MIJOČ

ČETVRTAK 1.sat  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

..........................................................................................................................................

 PREDMETNA NASTAVA

RAZRED

RAZREDNIK

DAN

ŠK. SAT

NAPOMENA

5.A DEANA KUVAČIĆ PETAK 2.sat  
5.B MIRELA BLAŽANIN-MARTIĆ SRIJEDA 5.sat  
6.A VEDRANA SOČO SRIJEDA 6.sat  
6.B ANA VRDOLJAK UTORAK 3.sat  
7.A ČALJKUŠIĆ PETAK 6.sat  
7.B MARIJA KARKOVIĆ PETAK 2.sat  
7.C MAJA ŽIVKOVIĆ PETAK 2.sat  
8.A IVICA ZRINUŠIĆ ČETVRTAK 3.sat  
8.B ZORANA LITOVIĆ-VUKOJEVIĆ SRIJEDA 4.sat  

PRO 5. - 8. r.

NIKOLINA 

PONEDJELJAK 5.sat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED  PRIMANJA KOD UČITELJA KOJI NISU RAZREDNICI 2018./2019.

UČITELJ

DAN

ŠK.SAT

ZDENKA BULJUBAŠIĆ

UTORAK 16:30 - 17:15

JELKA MAROVIĆ

SRIJEDA 4.sat
MARTINA ANTIĆ ČETVRTAK  2.sat
MARIJA DUJMOVIĆ BAKOTIN PETAK 2. sat

LJILJANA GALIĆ

   

MARICA MILARDOVIĆ

ČETVRTAK 15:30
SANJA VUČKOVIĆ SRIJEDA 3.sat

MARIJANA TOKIĆ

PONEDJELJAK 5. sat
ANTE GAŠPARDI PONEDJELJAK 3.sat

NENA MEDAK

SRIJEDA  3. sat

TOMISLAV GRUBIŠIĆ

ČETVRTAK 2.sat

VEDRANA PERASOVIĆ

PONEDJELJAK 4.sat

FANI BRITVIĆ - DOMLJANOVIĆ

PONEDJELJAK 6.sat
DALIBOR ZULEJHIĆ PONEDJELJAK 1. sat
JELENA CVRLJE PONEDJELJAK 3. sat
MARIJA VRBAN UTORAK 3. sat
NINA ŽURIĆ SRIJEDA 3. sat
BRUNA CVJETKOVIĆ PONEDJELJAK 2. sat
LIDIJA LUCIĆ GRGURICA SRIJEDA 4. sat
MIRJANA STRUKAN SRIJEDA 2.sat
TINA MLIKOTIĆ PETAK 13:10
SANDRA ČALUŠIĆ UTORAK 5.sat
SUNČICA SEMERAD UTORAK 5.sat
MIRELA BIOČIĆ ČETVRTAK 6.sat
ANTONIJA VRVILO / PETRA PUŠIĆ ČETVRTAK 13:15


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

****************


e-dnevnik

Static HTML

Popis udžbenika


*******************

I naša škola sudjeluje u Kampanji.




Projekti

Novo na stranici

 


 


Prelistajte Škafetin!

Pogledajte starije brojeve ovdje



Korisni linkovi



 

 


Tražilica



Arhiva vijesti





preskoči na navigaciju