DOĐITE NA FESTIVAL IZVRSNOSTI!

Centar izvrsnosti SDŽ organizira FESTIVAL IZVRSNOSTI, jedinstveni trodnevni događaj na kojem će polaznici koji sudjeluju u programima CI SDŽ sa svojim mentorima imati priliku jedni drugima, svojim roditeljima, rodbini, prijateljima i nastavnicima te široj javnosti predstaviti svoja iskustva i projekte koje su proveli u ovoj školskoj godini.

Podsjećamo, da i naši zadrugari i čuvari baštine sudjeluju pa ih dodite podržati!

Kako su učenici izrađivali svoj proizvod za projekt "Dalmatinski suvenir" pogledajte u priloženom VIDEU.

Obavijest o promjenama zbog vremenskih (ne)prilika

Festival izvrsnosti će se održati danas, 5. lipnja 2023. prema rasporedu kako vam je to već dostavljeno od 19.00 do 22.00, ali na NOVOJ LOKACIJI:

Osnovna škola kraljice Jelene, Solin, Put mira 3, 21210 Solin

Program će se održali u školskoj dvorani (ulaz s igrališta).
Sve informacije dostupne su i na službenim stranicama CI SDŽ, na plakatu i poveznici u nastavku vijesti.

objavio: Administrator   datum: 5. 6. 2023.