Poziv učenicima: CRTAJ, PIŠI, SUDJELUJ U STVARANJU LOGA!

U našoj školi se provodi Erasmus projekt na temu poticanja darovitosti i podrške učenicima s teškoćama u razvoju te volontiranja.

Pozivaju se svi zainteresirani učenici naše škole da sudjeluju u natječaju izrade loga ovoga Erasmus projekta nazvanog „Let's grow together“.

Radovi mogu biti napravljeni bilo kojom likovnom tehnikom, uključujući i digitalne alate (npr. Canva). Po dovršetku, treba ih predati socijalnoj pedagoginji ili poslati na email knjiznica.blatine@gmail.com do 12. lipnja.

Nakon prikupljanja radova, provest će se online glasanje kako bi se odabrao logo koji će predstavljati naš projekt.

Odabrani logo bit će vidljiv kroz sve dokumente i aktivnosti projekta što prelazi granice naše domovine jer se radi o međunarodnom projektu s kojim naš školski tim putuje u Finsku i Tursku.

Veselimo se vašim radovima!

objavio: Administrator   datum: 5. 6. 2023.