PUTUJEMO KROZ PROŠLOST, PRIPREMAMO SE ZA BUDUĆNOST

U okviru projekta Rastimo zajedno naši učitelji posjetit će Republiku Tursku s ciljem unaprjeđenja profesionalnih kompetencija.
Povodom obilježavanja Erasmus dana 2023. i skorog putovanja u Tursku organizirana je izložba učeničkih radova nastalih timskim radom na nastavi povijesti. Učenici 8.a, b i c razreda su istraživali povijest i kulturno povijesne spomenike Republike Turske razvijajući koncept snalaženja u vremenu izradom lente vremena i proceduralno znanje: vještine prikupljanja, kritičkog vrednovanja i organiziranja informacija.
Izradom plakata potaknuta je njihova kreativnost, a prezentacijom su razvijali svoje komunikacijske vještine. Izložbom putujemo kroz prošlost i pripremamo se za putovanje u potrazi za novim znanjima i vještinama za budućnost.

objavio: Administrator   datum: 11. 10. 2023.