DANI ERASMUSA

I ove jeseni se 7. godinu zaredom održavaju #ErasmusDays. To je prigodna godišnja manifestacija kojom se u cijeloj Europi istovremeno obilježava uspjeh programa Erasmus+.

Tih će se dana, od 9. do 14. listopada 2023. održati raznovrsna događanja, kako diljem Hrvatske, tako i u našoj školi. Tema ovogodišnjih Dana Erasmusa je Europska godina vještina.

Naša karta događanja:

1. Renoviranje klupa ispred školskog ulaza – 9.10.

2. Igre na tlu – 10.10.

3.Kutak za čitanje – 11.10.

Svi učitelji su pozvani na uključivanje u navedene i/ili svoje aktivnosti. Primjerice to mogu biti izložbe, predavanja, prezentacije, projektni sastanci, druženja s građanima, kvizovi, okrugli stolovi, radionice, podcast, gostovanje u medijima, prigodne utrke, predstave, koncerti i slično. Danas je započelo bojanjem klupa ispred ulaza u školu. Veselimo se!

objavio: Administrator   datum: 9. 10. 2023.