OBAVIJESTI ZA RODITELJE

21 000 SPLIT

Klasa: 602-02/21-01/501

Urbroj: 2181-54-21-1

Split, 17. svibnja  2021. god.

SKRAĆENI ZAPISNIK

s konstituirajuće sjednice Školskog odbora održane dana 17. svibnja 2021.,

za mandatno razdoblje od ( 17. 5. 2021. – 17. 5. 2025.)

DNEVNI RED

1. Izvješće o imenovanim članovima Školskog odbora
  2. Verificiranje mandata imenovanih članova Školskog odbora
  3. Izbor predsjednika i zamjenika predsjednika Školskog odbora
  4. Razno

„Usvaja se u cijelosti Izvješće o imenovanim članovima Školskog odbora Osnovne škole Blatine-Škrape, Split, od strane Učiteljskog vijeća (Ivica Zrinušić i Dubravka Tomić), Vijeća roditelja (Sandra Ivančić)  te predstavnika radnika ( Vedrana Sočo).“

„Članovi Školskog odbora imenuju se na vrijeme od 4 godine, a mandat im teče od dana konstituiranja ŠO što će vrijediti i za članove koji će biti imenovani nakon početka mandata ŠO-predstavnici Splitsko-dalmatinske županije kao osnivača Škole  (17. 5. 2021. – 17. 5. 2025.)“.

„Vedrana Sočo izabrana je za predsjednicu Školskog odbora Osnovne škole Blatine-Škrape, Split na vrijeme od četiri godine. Mandat joj teče od dana konstituiranja Školskog odbora.“

„Za  zamjenika predsjednika Školskog odbora Osnovne škole Blatine-Škrape, Split, imenovan je Ivica Zrinušić, na vrijeme od četiri godine. Mandat mu teče od dana konstituiranja Školskog odbora.“

„Imenovani članovi Školskog odbora razgovarali su o poboljšanju uvjeta boravka u školi i njenom okolišu.“

PREDSJENICA ŠKOLSKOG ODBORA

Vedrana Sočo

objavio: Administrator   datum: 19. 5. 2021.