NATJEČAJI

POZIV NA TESTIRANJE

OSNOVNA ŠKOLA „Blatine - Škrape“

Na Križice 2, 21000 SPLIT

KLASA: 112-04/24-01/47

URBROJ: 2181-1-286-24-1

Split,  12. ožujka 2024.g.

Na temelju članka 107. stavka 9. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08., 86/09, 92/10.,105/10.,90/11., 16/12. , 86/12., 94/13, 152/14. ,7/17. i 68/18, 98/19,64/20, 151/22 i 156/23), i članku 14. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u OŠ „Blatine - Škrape“, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje ( u daljnjem tekstu Povjerenstvo) upućuje

POZIV NA TESTIRANJE I VREDNOVANJE

kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja i koji su pravodobno dostavili svu traženu dokumentaciju uz prijavu na natječaj koji su objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i OŠ „Blatine – Škrape“ dana 27. veljače 2024. god.  za radno mjesto:

1. Voditelj/ica računovodstva, 1 izvršitelj na određeno, puno radno vrijeme od 40 sati tjedno

I.Vrijeme i mjesto održavanja testiranja

Usmeno testiranje i vrednovanje održat će se:

Voditelj/ica računovodstva - četvrtak 21. ožujka 2024. g. u 09:30 sati, u prostorijama OŠ „Blatine-Škrape“.

II. Pravila testiranja

Svi kandidati dužni su sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu) te će od njih biti zatraženo predočavanje iste radi utvrđivanja identiteta. Ako kandidat ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Svi članovi Povjerenstva imaju pravo postavljati do 3 pitanja iz područja procjene odnosno testiranja koja se vrednuju od strane svakog člana Povjerenstva pojedinačno od 0 do 5 bodova i na kraju zbrajaju.

Svi kandidati imaju jednaki broj istovjetnih pitanja i uvjete.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na usmenom testiranju ako je ostvario najmanje 60% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.

Razgovorom se procjenjuje motiviranost, znanje i vještine kandidata.

IV. Utvrđivanja rezultata i obavještavanje kandidata o rezultatima natječaja.

Nakon provedenog postupka testiranja Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova te ju dostavlja ravnateljici škole. Na temelju dostavljene rang liste Povjerenstva ravnateljica odlučuje kojeg će od tri najbolje rangirana kandidata predložiti Školskom odboru za zasnivanje radnog odnosa.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u skladu s čl. 23. Pravilnika.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata

objavio: Administrator   datum: 12. 3. 2024.