Kutak za šivanje "Pacjenca"

VRIJEDNE RUČICE

U školskoj knjižnici učenici se okupljaju radi knjiga i druženja, ali i radi provođenja slobodnog vremena uz praktične aktivnosti. Radi se o malim krojačima koji su se pod vodstvom knjižničarke Edite okupili u grupu „Pacjenca“ gdje strpljivo uče osnove krojenja i šivanja te izrađuju različite predmete.

Proljeće i preduskrsno vrijeme nas je inspiriralo za izradu ukrasa od filca koji su tipični za ovo doba godine: zečići, pilići i cvijeće.

Nastale ukrase su u suradnji sa školskom zadrugom „Cvrčak“ ponudili na školskom Proljetnom sajmu, a pribavljena sredstva će poslužiti za kupnju nekoliko knjiga slobodne lektire da razveselimo naše čitače.

S radom nastavljamo i poslije proljetnog odmora pa pozivamo učenike da nam se pridruže ako smo ih zainteresirali.

objavio: Administrator   datum: 28. 3. 2024.