ZADRUGA "CVRČAK" NA FESTIVALU IZVRSNOSTI

Festival znanosti održao se 5. 6. 2023. u Osnovnoj školi kraljice Jelene u Solinu i to u školskoj dvorani.

Prvo smo postavili štand i izložili svoje proizvode: privjeske za ključeve, sapune od maslinovog ulja dobivenog od maslina iz školskog vrta, privjeske od prešanog cvijeća, nakit od epoxy smole i prešanog cvijeća, također iz našeg vrta.

Na Festivalu su sudjelovale brojne ekipe tako da smo vidjeli mnoštvo odličnih i kreativnih ideja i zanimljivih štandova, a mi smo s ponosom pokazali svoj štand. Predstavili smo rad Učeničke zadruge „Cvrčak“ i  izlagali o glavnom proizvodu – Dalmatinskom kušinu. VIDEO

Svi su sudionici međusobno posjećivali štandove i razmjenjivali iskustva pa smo svašta doznali, ali i druge upoznali s načinom izrade naših proizvoda.

Izložba je bila i prodajna tako da smo od prodaje svojih proizvoda zaradili 94 eura. Ostvarili smo tako prihod i dobili nove inspiracije za buduće proizvode.

Pripremile: Ana Bitanga, Gabrijela Lozina i Sara Topić, 7.b

objavio: Administrator   datum: 12. 6. 2023.