PRIJAVE NA STRUČNI SKUP

Algebrin tim  u sklopu CARNET-ovog projekta „e-Škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola (II. faza)” provodi uvodnu radionicu „e-Škole: Putevima digitalnih kompetencija“. Cilj ove radionice je informirati odgojno-obrazovne djelatnike u školskim ustanovama o projektu e-Škole, a posebno o programu obrazovanja koji će se provoditi u sklopu projekta i koji će im omogućiti razvoj digitalnih kompetencija.

Radionica će se održati 27.1. 2020. od 13:00 do 16:00 sati.

Svi djelatnici koji planiraju pohađati edukaciju moraju se prije održavanja radionice prijaviti u sustav EMA na poveznici:

Kako bi se mogli prijaviti na edukaciju, djelatnici se prvo moraju prijaviti u sustav EMA sa svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom pa tek onda pristupiti edukaciji putem poveznice ili unosom mrežne adrese!

objavio: Administrator   datum: 21. 1. 2020.