Konačni rezultati odabira udžbenika iz Kataloga odobrenih udžbenika za šk. god. 2019./2020.

Osnovna škola "Blatine-Škrape" objavljuje konačne rezultate odabira udžbenika iz Kataloga odobrenih udžbenika za šk. god. 2019./2020. Popis odabranih udžbenika možete vidjeti na priloženoj poveznici.

Navedeni popis se odnosi na udžbenike za sve predmete u prvom i petom razredu te za predmete Biologija, Kemija i Fizika u sedmom razredu. U ostalim razredima u idućoj školskoj godini koristit će se udžbenici odabrani 2014. godine.

Slijedi postupak nabavke potrebnih udžbenika od strane škola u suradnji s nadležnim Ministarstvom te Gradom. Napominjemo da roditelji ne trebaju poduzimati ništa po ovom pitanju. Svi udžbenici biti će u školi, a o preuzimanju istih ćemo vas pravovremeno obavijestiti.

Poveznica

Priloženi dokumenti:
Rezultati_izbora_udzbenika_17-126-012_(2).xlsx (15.24 KB)

objavio: Administrator   datum: 7. 7. 2019.