Dan škole 2019.

U ponedjeljak, 13. svibnja 2019., na dan Gospe Fatimske, obilježili smo Dan škole.

U jutarnjim satima održana su sportska natjecanja koja su prošla u dobrom raspoloženju.

U 18:00 sati je započela priredba koja je ove godine bila živahna i vesela.

Ravnatelj je pozdravio prisutne i pohvalio sve uspjehe i aktivnosti učenika i mentora u ovoj školskoj godini. A uspjeha je bilo, i u znanju i u sportu.

Zbor je opjevao važnu školsku temu - ocjene. A prvaši su nam poručili „kad se puno malih složi, tu se snaga stoput množi“...

Trećaši su izveli prigodnu plesnu točku, a  uvijek atraktivna školska ritmička sekcija uveselila je priredbu rasplesanim klaunovima.

Dramska grupa viših razreda nasmijala je publiku komičnim prikazom junakinja iz bajki i njihovim susretom na kavi, gdje su se zamalo posvađale. Srećom, svaka se vratila u svoju bajku.

Mala dramska skupina izvela je hrvatsku bajku „Proždrlica“ pa je publika upoznala još jednu neobičnu i snalažljivu princezu u izvedbi učenika 3. i 4. razreda.

Zahvaljujemo se svima koji su uveličali ovu priredbu svojim dolaskom!

objavio: Administrator   datum: 21. 5. 2019.