HUMANITARNO PRIKUPLJANJE PLASTIČNIH ČEPOVA

Na prijedlog našeg osmaša Marina Žižića, Vijeće učenika OŠ „Blatine-Škrape“ odlučilo je pokrenuti inicijativu za prikupljanje plastičnih čepova i slanje u Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma (UOLL).
Cilj je, u zamjenu za  čepove koji su vrijedna sirovina, dobiti novac za kupnju skupih lijekova, koji nisu na listi HZZO-a, a potrebni su oboljelima.

Pozivamo sve učenike, djelatnike i roditelje da se uključe u ovu akciju.

Svi koji žele sudjelovati, mogu donijeti čepove u Školu  i ubaciti ih u spremnike koji se nalaze u knjižnici i atriju.

Prikupljaju se čepovi od PET ambalaže, tetrapaka, čokoladnih namaza, napitaka u prahu te higijenskih proizvoda (šamponi, omekšivači...), ali ih je potrebno isprati.

Pozivamo vas da se pridružite ovoj inicijativi i sudjelujete u akciji kojom se brinemo za okoliš i pomažemo drugima!

objavio: Administrator   datum: 27. 2. 2019.