Kazlišna predstava - Ponašanje u prometu

U školi smo u rujnu ugostili glumce, točnije dva glumca Gradskog kazališta mladih, koji su se u predstavi „Ponašanje u prometu“ pretvarali u vozače, motocikliste, djecu u prometu, policajca, semafor i sve što treba.

Zvukom triangla koji se oglašava svake tri minute tijekom predstave upozorili su nas da u svijetu upravo toliko često u prometu stradavaju djeca. Djeca i učitelji su pozorno pratili ovaj zanimljivi način ponavljanja i utvrđivanja znanja o poznatoj temi. Djeca će sigurno moći primijeniti ova pravila ponašanja  na svakodnevnom putu u školu ili druga odredišta. I odrasle, koji su se mogli podsjetiti kako paziti na sebe, cilik triangla sigurno je upozorio na ODGOVORNOST za tuđe živote nakon što sjednu za upravljač automobila ili motocikla.

Dakle, djeco oprez!

A, vi vozači, poštujte prometne znakove!

objavio: Administrator   datum: 26. 2. 2010.