eTwinning projekt TOGETHER WE ARE STRONGER

Učitelji naše škole su, u suradnji s nastavnicama škole Ymmersta iz Espooa u Finskoj, osmislili eTwinning projekt Together we are stronger (Zajedno smo jači) kojim se želi potaknuti učenike na aktivnije sudjelovanje u životu škole i zajednice. Projekt će predstavljati nastavak suradnje između škola iz Finske i Hrvatske započete kroz Erasmus KA1 projekt. Učenici će provoditi aktivnosti usmjerene na poboljšanje funkcioniranja svoje škole, kao što su briga za okoliš unutar i oko škole, pružanje podrške učenicima s teškoćama i socijalno isključenim učenicima.

Aktivnosti će biti usmjerene i na pružanje podrške potrebitima u lokalnoj zajednici te poticanje pozitivnih promjena u društvu. Projekt će se provoditi od prosinca 2022. do kraja svibnja 2023. godine. Kao krajnji rezultat, kreirat će se e‐knjiga kojom će se prikazati projektne aktivnosti, eko letci, materijali namijenjeni učenicima s teškoćama te će se održati školska izložba nastalih radova.

U projektu sudjeluju PRO A, 4.b te 5.c razred sa svojim nastavnicama Teom Vujević, Kristinom Kaselj i Jelenom Cvrlje te socijalnom pedagoginjom Ivonom Mijoč.

objavio: Administrator   datum: 20. 12. 2022.