NA ENTER KONFERENCIJI 2022.

Sudjelovali smo na Enter konferenciji 2. i 3. Prosinca 2022. Učenička zadruga svoj rad je predstavila na štandu gdje su izložili svoje proizvode, a među njima i naš dalmatinski suvenir - Dalmatinski kušin.

Učenici su imali priliku posjetiteljima objašnjavati postupak proizvodnje izloženih ekoloških sapuna koji su napravljeni od školskog maslinovog ulja, a predano su opisivali kako izrađuju ostale proizvode: nakit od epoksi smole, božićne ukrase od vune i drva...

Dijelili su letke o našoj školi i učeničkoj zadruzi “Cvrčak”, a nosili su i “službenu uniformu” - majice s nacrtanim cvrčkom i logom škole.

Sam prodajni dio bio je uspješan, a posebno veseli puno novih prijateljstava, odnosno suradnji koje  su ostvarili.

Na našim fotografijama zabilježeni su trenutci s konferencije, a fotografiju na kojoj su učenica i djelatnici koji su ove godine sudjelovali na konferenciji objavio je Dalmatinski portal.

Priloženi dokumenti:
letak_2022.pdf (6.36 MB)

objavio: Administrator   datum: 6. 12. 2022.