KOCKICE, KVADRATIĆI - PROJEKT

„Kakav dres nosi hrvatska reprezentacija?“

Učenici 7. razreda koji pohađaju izvannastavnu aktivnost “ Matematički modelari“ i nastavnica matematike Deana Kuvačić osmislili su kreativan i poučan način podrške našoj reprezentaciji na svjetskom nogometnom prvenstvu u Qataru .

Učenici su rad izrađivali tijekom protekla dva mjeseca, a naslov panoa je: „Kakav dres nosi hrvatska reprezentacija?“  Edukativni smisao panoa je učenicima naše škole pokazati razliku dresa s kvadratićima i dresa s kockicama.

Učenici su prikazali prednju stranu dresa. Boje  na dresu simboliziraju: crvena - snagu i hrabrost, bijela -slobodu i poštenje. Atmosferu u razredu i tijek izrade projekta pogledajte na fotografijama. Učenicima hvala na uloženom trudu.

Pano je izložen u atriju škole.

Reprezentativcima želimo dobar posao, da spremno i ponosno izađu na teren i brane boje Hrvatske u dresovima na kvadratiće.

objavio: Administrator   datum: 26. 11. 2022.