eTwinning LET'S LEARN NEW LANGUAGES

Učenici PRO A razreda sudjelovali su u eTwinning projektu „Let's learn new languages“ zajedno s učenicima iz brojnih europskih zemalja. Uključili su se u različite aktivnosti: natjecanje za najbolji logo, dizajniranje zajedničke majice, izrada postera sa školskim pojmovima, pisanje priče o Europeku.

Proslavili su Europski dan jezika te su se družili s učenicima iz drugih škola na online sastanku. Igranjem online igara upoznali su se s europskim zastavama i pozdravima na različitim jezicima.

Za izvršavanje projektnih aktivnosti koristili su različite digitalne alate. Ponovili su znanje o alatima koje su upoznali u prethodnim projektima, kao što su Learning Apps, WordArt, Canva. Učenici su koristili i neke nove alate: pomoću PosterMyWall-a napravili su logo, u Bubbl.us aplikaciji su kreirali mentalnu mapu europskih jezika, avatare su napravili u Avatar Makeru. Za izradu kolaža fotografija koristili su se i Inshot aplikacijom, Litavsko-hrvatski rječnik su napravili u Padletu, a u StoryJumperu digitalnu knjigu o Europeku.

Što su sve napravili možete vidjeti na poveznici.

Priloženi dokumenti:
Let_s_learn_new_languages_(2).mp4 (25.56 MB)

objavio: Administrator   datum: 17. 11. 2022.