Tjedan cjeloživotnog učenja 2022.

Već se šesnaestu godinu provodi Tjedan cjeloživotnog učenja, nacionalna kampanja u organizaciji  Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, a događanja su se ove godine odvijala pod motom "Provježbaj mozak!".

16. Tjedan cjeloživotnog učenja ove se  godine održavao krajem rujna i početkom listopada.

Učiteljice naše škole, Anita Belak Bumbak, Marina Škarica i Maja Živković, priključile su se kampanji i organizirale edukativno događanje u školskoj knjižnici.

Održale su radionicu na temu Euro - Što djeca trebaju znati?

Učenici 2.c, 4.c i 7.a razreda zainteresirano su pratili i aktivno sudjelovali u radionici.

Na kraju radionice odigrali su igru Bingo i Kahoot kviz  te se zasladili slatkim nagradama.

Igricu na ovu temu možete igrati  ako je prethodno preuzmete na svoje uređaje. (POVEZNICA)

Djelić atmosfere donosimo vam u FOTOGALERIJI.

objavio: Administrator   datum: 7. 10. 2022.