PROLJETNI RADOVI - ŠKOLSKA ZADRUGA "CVRČAK"

Proljeće je među naše zadrugare donijelo još živosti koje ovim mladim snagama ni inače ne nedostaje.

Dok u školi članovi kreativne sekcije neumorno izrađuju svoje proizvode (sapune od maslinovog ulja sa začinskim biljem, straničnike, nakit od žice, perlica i epoxy smole, privjeske i torbe), sunčani dani izmamili su vrtlarsku sekciju u školski vrt gdje teku pripreme za proljetne radove.

Sa svojom voditeljicom, nastavnicom Brunom Cvjetković, učenici čiste zelene površine, plijeve, okopavaju postojeće i sade nove biljke.

Poseban stanovnik vrta, postala je sadnica magnolije koja će se uz ovako brižne učenike sigurno izrasti u prekrasno cvjetno stablo.

Na fotografijama možete pogledati aktivnosti i proizvode i kojima se zadruga Cvrčak bavi ovoga proljeća jer priprema Proljetni sajam.

objavio: Administrator   datum: 23. 3. 2022.