KLOKAN BEZ GRANICA 2022.

U četvrtak, 17.3.2022. u našoj školi organizirali smo i održali Međunarodno natjecanje Klokan bez granica. Natjecanju je pristupilo 40 učenika.

Prema naputku Međunarodne udruge Klokan bez granica:

• zadatke učenicima smijemo podijeliti tek 17.4.2022.
  • rješenja zadataka bit će objavljena između 15. i 17. travnja 2022. na http://www.matematika.hr/klokan/2022/
  • rezultati natjecanja najbolje plasiranih učenika bit će objavljeni 21. travnja 2022. na internetskoj stranici HMD-a: Hrvatsko matematičko društvo :: 2022 (matematika.hr), a ostali sudionici mogu svoj plasman saznati kod povjerenika škole nakon preuzimanja nagrada (prvi tjedan svibnja)
  • primjedbe učenika na plasman primaju se isključivo elektronskim putem na e-mail klokan@math.hr do 24. travnja 2022. u 23:59.

Hvala svima na sudjelovanju!

Svim učenicima želimo puno uspjeha i što bolje rezultate!

Kako su naši mali matematički mozgovi upregnuli svoje misli i uposlili svoje glavice pogledajte u galeriji fotografija.

Nastavnice Aktiva matematike

objavio: Administrator   datum: 18. 3. 2022.