SRETNI BLAGDANI!

U predblagdansko vrijeme u školi se odvijaju različite aktivnosti. Pjevamo blagdanske pjesme, čitamo poeziju i prozu o čarobnom zimskom ugođaju, Božiću, o opraštanju od stare godine i donošenju važnih odluka za novu, nadolazeću godinu. Potaknuti Isusovim rođendanom, razgovaramo još malo više o dobroti, plemenitosti, darivanju i ljubavi jer Isus predstavlja ljubav i mir, nesebično  darivanje i praštanje.

Budući da u ovo doba godine ljudi ukrašavaju prostor u kojem žive, u školi su se izrađivali ukrasni predmeti za bor, mali zadrugari su izrađivali razne rukotvorine i sadili biljke za božićni sajam, nastali su prekrasni crteži, uvježbale pjesme i igrokazi koje smo ranijih godina ponosno pokazivali na božićnoj priredbi.

Ova je godina nešto drugačija pa se nismo mogli susresti u školi. Zato smo ponešto snimili i fotografirali da bismo mogli podijeliti s vama. Neka to bude naša čestitka i dar.

VIDEOČESTITKA - 1.C

VOKALNA GRUPA - 2.A

JER VEĆ SE BLIŽI ONAJ ČAS – 2.C

DJEČJA PJESMA I VIOLINA – 3.B

PRIREDBA U RAZREDU – 3.C

BOŽIĆNA ČESTITKA – 4.C

BOŽIĆNI SAJAM – ŠKOLSKA ZADRUGA “CVRČAK”

6.C  HUMANITARNA  AKCIJA

6.C  IGROKAZ “Spašena bajka”

FOTOGALERIJA – BLAGDANSKI UGOĐAJ

Priloženi dokumenti:
3.b_violina.mp4 (11.82 MB)
1.c_videocestitka.mp4 (3.68 MB)
VID-20211223-WA0088.mp4 (18.42 MB)

objavio: Administrator   datum: 24. 12. 2021.