PREDBLAGDANSKE RADOSTI - ŠKOLSKA ZADRUGA "CVRČAK"

Školska zadruga “Cvrčak” ove se godine odlučila za rad u nekoliko sekcija.

Sekcija Kreativci priprema se za Božićni sajam pa su napravili nekoliko proizvoda za prodaju: čestitke, dekoracije za bor: vunene kapice, kuglice od konopa i drvofiksa, boriće od šišarki, figurice za bor od slanog tijesta.

Ekolozi su zbog vremenskih (ne)prilika privremeno odgodili radove u vrtu, ali su zato naučili pripremati sadnice ruzmarina i lavande te su sadili čuvarkuću i krasule u posude od terakote. Oni se pripremaju za radne akcije u vrtu. Uče i sakupljaju znanje koje će primjeniti prilikom budućih vrtlarskih radova.

Ekonomisti planiraju troškove i nabavu materijala te određuju cijene proizvoda za prodaju. Ova sekcija doprinosi razvijanju poduzetničkog duha u našoj zadruzi. Oni izrađuju cjenike, evidenciju troškova i prihoda, promotivne plakate i letke. Jer kad je posao u pitanju, za sve postoji ozbiljna računica.

Naši će vrijedni učenici svoje proizvode izložiti i ponuditi na

BOŽIĆNOM SAJMU

koji će se održati u našoj školi

od 13.12.  do 24.12. 2021.

Pozivamo vas da dođete na sajam i otkrijete što su sve izradile vrijedne ruke naših zadrugara.

Na sajmu / prodajnoj izložbi po prigodnim cijenama možete kupiti proizvode Školske zadruge “Cvrčak” te tako nagraditi njihov rad.

Dođite, kupite učeničke rukotvorine i razveselite nekoga simboličnim poklončićem za Božić!

objavio: Administrator   datum: 7. 12. 2021.