OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Prvi dan nastave u drugom odgojno-obrazovnom razdoblju je ponedjeljak, 18. siječnja 2021. godine.

Nastava će se prema dobivenim uputama odvijati prema sljedećem modelu i rasporedu:

• učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole nastavu imaju u školi (model A)

NEPARNI RAZREDI (prvi, treći) – jutarnja smjena - početak u 8:45

PARNI RAZREDI (drugi, četvrti) – popodnevna smjena - početak u 13:15

Raspored te vrijeme početka i završetka nastave su isti kao u prvom polugodištu.

• učenici od 5 do 8. razreda osnovne škole nastavu imaju prema modelu C, odnosno, online (putem platforme MS Teams)

NEPARNI RAZREDI (peti, sedmi) – jutarnja smjena

PARNI RAZREDI (šesti, osmi) – popodnevna smjena

Molimo vas da provjerite ispravnost tableta ili drugih uređaja uz pomoć kojih pratite nastavu kako biste u ponedjeljak bili spremni za rad.

Redovito pratite informacije koje ćete dobivati od razrednika/razrednica i na web stranici Škole.

U nadi da će povratak svih učenika u školu biti što prije, želimo vam uspješan nastavak rada u drugom polugodištu!

Priloženi dokumenti:
Uputa_Stozera_CZ_Splitsko-dalmatinske_zupanije.pdf (68.17 KB)

objavio: Administrator   datum: 15. 1. 2021.