OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA PRVOG RAZREDA

Sve opće upute o organizaciji nastave, dolascima i odlascima učenika i sl. dostupne su u ranije objavljenim dokumentima: Protokol za OŠ “Blatine-Škrape”, Modeli rada – MZOS i Upute HZJZ, u skladu s  epidemiološkom situacijom.

Prvog dana nastave, 7. rujna 2020. (ponedjeljak) prvaši će doći u školu prema dogovorenom rasporedu:

Roditelje prvaša tijekom četvrtka ili petka telefonski će kontaktirati učitelji radi detaljnijih informacija i uputa. Učitelji prvih razreda će vas, prema popisu učenika, obavijestiti  o terminima dolazaka i mjestu gdje će dočekati učenike.

U prvom susretu će kratko, poštujući preporuke radi trenutne epidemiološke situacije (samo jedan roditelj u pratnji, maska, razmak), na otvorenom održati prvi roditeljski sastanak i dati pripremljene upute za roditelje.

Dobro nam došli!

objavio: Administrator   datum: 2. 9. 2020.