Terenska nastava

TERENSKA NASTAVA

Drugaši su bili na terenskoj nastavi. Učili su o brodovima, vlakovima i autobusima...

Učenici  drugih  razreda    naše  škole sa svojim učiteljicama  bili su na  terenskoj  nastavi.

Najprije su se uputili autobusom  do  Pomorskog  muzeja. Tamo su djeca bila u prilici vidjeti  različite  brodove,  odore,  sidra,  ferale,  škrinje,    amfore i još puno toga. Čuli su i naučili zanimljive  informacije.

Zatim su bili na autobusnom  i  željezničkom  kolodvoru te  u  trajektnoj  luci. Promatrali su različita prijevozna sredstva (vlak, brod, autobus), čekaonice, perone, luku… Upoznali su se s pojmovima: vozni red, vozna karta, peron i slično te vježbali lijepo ponašanje na javnim mjestima.

O tome su razgovarali, pisali i crtali. U prilogu pogledajte neke dječje radove na ovu temu.

CRTEŽI

BRODOVI OD GLINAMOLA

objavio: Administrator   datum: 22. 11. 2012.