REZULTATI NA NATJECANJIMA 2012./2013.

Učenici naše škole sudjelovali su na školskim natjecanjima iz različitih predmeta. Ovdje možete pogledati kakve uspjehe su ostvarili.

MATEMATIKA

Na Županijsko natjecanje iz MATEMATIKE pozvani su Marina Štambuk iz 4.a razreda (mentorica: Ivanka Mandić) i Nino Curić iz 4.b razreda (mentorica: Kristina Ivanda).

Na  prvoj slici su redom: Marina i Nino - četvrtaši spremni za natjecanje i Lukas iz 5. razreda. Slijedi Nino na radnom mjestu i na trećoj slici Fedra iz sedmog razreda u društvu četvrtašice prije početka natjecanja. Bilo je tamo još  puno vrijednih učenika i učitelja, ali ih naš objektiv nije uhvatio, zato pažljivo čitajte dalje.

Od učenika petih razreda pozvani su: Katarina Botić iz 5.a, Lukas Sardelić i Marko Pavičić iz 5.b razreda (mentorica: Mirjana Blažević).

Od šestaša je pozvana Lea Čatipović iz 6.b razreda kojoj je mentorica Željana Tominić.

Iz sedmih razreda na Županijsko natjecanje ide Fedra Domljanović, učenica 7.b (mentorica: Mirjana Blažević).

Među osmašima su najbolje rezultate postigle učenice 8.a razreda, Nina Drobac i Ivana Mimica (mentorica: Željana Tominić).

Čestitamo svim sudionicima na vrijednom radu i postignutim rezultatima!

POVIJEST

Na Županijskom natjecanju iz POVIJESTI, naši su učenici i ove godine postigli zapažene rezultate. Pozvani su Marko Galić Nina Drobac iz 8.a, Ivana Dragičević i Duje Mimica iz 7.b (mentorica: Vedrana Sočo).

Čestitamo na uspjehu, a posebno DUJI MIMICI koji je osvojio 1. mjesto.

objavio: Administrator   datum: 14. 3. 2013.