Moja prva knjiga

Na adresu Udruge KAlibra  u sklopu 13. natječaja Moja prva knjiga pristiglo je ukupno 539 slikovnica pod mentorstvom 209 mentora i mentorica iz 143 osnovne škole iz svih dijelova Republike Hrvatske.

Iz naše škole na natječaj je poslano osam slikovnica:

Ela Silić, 4.a: Budućnost

Marino Kovačević, 3.b: Zaljubljeni zmaj (Poticajna nagrada)

Tina Lozina, 4.a: Majmun koji je zavolio Banu Bananu (3. nagrada)

Gabriela Perušeski, 4.a: Ljetna avantura (Poticajna nagrada)

Zara Marinović, 4.a: Ljubomora (Poticajna nagrada)

Matea Letica, 4.a: Školska ljubav (Poticajna nagrada)

Josipa Vranješ, 8.a: Djedov pas Porgo (Poticajna nagrada)

Paula Zukanović, 4.a: Priča o konjokradici (Poticajna nagrada)

Rezultati se dijele na prvu, drugu, treću i poticajnu nagradu. U duhu poticanja likovno-literarnog kreativnog stvaralaštva unutar pojedine nagrade ne postoji rang lista te su učenici i učenice poredani prema abecedi.

Iz KAlibre nam poručuju da je velika stvar uopće dovršiti svoju slikovnicu te se zahvaljuju  svim školama, učiteljima i učiteljicama, učenicima i učenicama  na sudjelovanju i podršci.

Završna svečanost natječaja Moja prva knjiga za 2017. godinu održat će u četvrtak 28. rujna 2017. godine u Domu hrvatske vojske Zrinski u Karlovcu. Pojedinosti će biti naknadno objavljene na našoj web stranici i stranici Udruge Kalibra.

Čestitamo svima koji su se upustili u pustolovinu stvaranja vlastite priče!

objavio: Administrator   datum: 8. 6. 2017.