Božićna priredba 2014.

Na božićnoj priredbi 22. prosinca 2014. naši su učenici i nastavnici pripremljenim programom poslali poruke o miru, opraštanju, dobroti, suosjećanju i ljubavi.

Nakon himne i pozdravne riječi ravnatelja, voditeljice su poželjele prisutnima da radosni zvuci i mir ispune njihova srca i najavile program u kojem su se redali stihovi, pjesme i plesovi.

Učenici 6.b i 7.b razreda pripremili su igrokaz „Božićna vila“ koji su sami osmislili i u kojem su vilinsko kolo pratili zvuci harfe na kojoj je svirala Lucija Turk.  Vjeronaučna grupa svojom je izvedbom poručila: „Nosimo mir jedni drugima!“

Prvaši i drugaši recitirali su i pjevali o Božiću, bdijenju, satovima, saonicama i ljubavi. Prvi b je na flauti pratila petašica Sofija Misir, pjesmom su poželjeli „nek svud ljubav sja“.

Zbor je izveo pjesme „Okitimo dom“ i „Sretna Nova godina“, a klapa „Ventula“ počastila nas je svojim dolaskom i pjesmama „Gospodaru plemeniti“ i „The virgin Mary had a baby boy“.

Svi četvrtaši su plesali uz pjesmu „Gloria“, ponovo nas razveselili živošću, spretnošću, a ovaj put i „punk stajlingom“.

Oprostili smo se od prepunog gledališta pjesmom „Mlado lito“, novom pjesmom grupe „Dalmatino“ u kojoj su sudjelovale naše učenice i učenik te su im naši gosti Ivo Jagnjić i Zdravko Sunara na dar donijeli CD-ove. Na fotografijama pogledajte kako je bilo ovog ljeta na snimanju i njihov zajednički nastup na božićnoj priredbi.

Na dobro vam došlo mlado lito i neka vas prati ljubav koja stvara bolji svijet, ljepši dan i pruža mir!

objavio: Administrator   datum: 10. 1. 2015.