DAN ŠKOLE 2014.

Dan škole je tradicionalno obilježen  sportskim natjecanjima i prigodnom priredbom.  Posebnu pažnju svake godine privuku sportska natjecanja između učenika i učitelja. Ove su godine, nakon puno vremena, nastavnice u igri graničara nadigrale učenice.

Nakon aktivnoga jutra, slijedila je priredba u popodnevnim satima.  Ravnatelj je u uvodnom govoru pohvalio sve učenike koji su u ovoj školskoj godini ostvarili zapažene rezultate u znanju, sportskim i umjetničkim aktivnostima.

Kao što su rekle naše voditeljice,  dan u kojem se nismo veselili je izgubljen,  zato smo se potrudili razveseliti prisutne pjesmom,  plesom te stihovima koji su posvećeni  moru,  djetinjstvu i ljubavi.

Zbor nas je počastio s nekoliko pjesama uključujući Himnu škole, a prvaši su kombinirali pjevanje i recitiranje i tako izveli simpatičnu točku o školi, smijehu  i tajnama.

Priredba je obogaćena baletnom točkom  iz Labuđeg jezera, a svi trećaši su ponovno složno zaplesali, ovaj put Splitski ples.

Priloženi dokumenti:
ples_xvid.avi (24.19 MB)

objavio: Administrator   datum: 22. 5. 2014.