Započinju prijave kandidata u sustav

U skladu s Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018. prve prijave kandidata u sustav NISpuSŠ započinju u četvrtak 25. svibnja 2017. godine iza 12:00 sati.

Pri prvoj prijavi potrebno je unijeti korisničko ime i lozinku dobivenu u osnovnoj školi nakon čega je moguće unijeti broj mobitela na kojega kandidat želi da mu bude dostavljen SMS s PIN-om. Nakon što zaprimi PIN, kandidat pri svakoj sljedećoj prijavi u sustav unosi korisničko ime, lozinku i PIN. Po uspješnoj prijavi u sustav moguće je pregledati osobne podatke i ocjene, a nakon što se iz e-Matice prenesu i rezultati natjecanja, bit će moguće pregledati i te podatke. Uvid u objavljene dokumente o upisima te detaljnije informacije oko prijave u sustav imate na stranici Upisi.hr, a pri dnu stranice su Često postavljana pitanja i Korisničke upute.

U slučaju nepravilnosti u podacima (adresa, ime roditelja, ocjene iz prijašnjih razreda) potrebno se javiti svom razredniku.

Priloženi dokumenti:
Broj_bodova_potrebnih_za_upis_.pdf (412.22 KB)

objavio: Administrator   datum: 25. 5. 2017.