Dan škole 2016.

Proslava Dana škole započela je svečano, himnom u izvedbi školskog zbora.

Nakon toga, ravnatelj  je pozdravio prisutne, a pedagogica pohvalila sve učenike koji su postigli uspjehe na natjecanjima.

Slijedile su točke naših vrijednih učenika i učitelja. U ovoj prigodi uživali smo u
pripremljenim plesovima, pjesmama, dramskim točkama…

O važnosti prijateljstva pjevali su i pričali  učenici  3.a razreda koji su izveli pjesmu „Ako želiš dozvat druga“ i recitaciju „Kad su prijatelji važni“.

Zašto je najljepše ostati dijete, pogledali  smo u igrokazu „Kravata“ koji su napisale učenice: Leonarda Gambiroža, Lea i Adriana Tičina i Anđela Čokolić, a izvela dramska družina naše škole.

Kako treba učiti i koji je najbolji dan za učenje, otkrio nam je školski zbor pjesmom „Kako treba učiti“.

Svi prvaši sudjelovali su u plesnoj točki „Ja imam plan“, jako su razveselili sve prisutne i zaslužili veliki pljesak.

Za kraj je naš školski zbor izveo glazbenu uspješnicu „Hello“.

.

Poslije priredbe posjetitelji su mogli razgledati  štand s proizvodima naše učeničke zadruge i kupiti neki od proizvoda (sadnice ruža, pregače ukrašene motivom brnistre, balzame…). Svoje su rukotvorine izložili i prodavali  i učenici 4.b razreda koji su prikupljena sredstva namijenili za školsku knjižnicu.

Zahvaljujemo  svim sudionicima priredbe i svima koji su uljepšali ove trenutke.

objavio: Administrator   datum: 20. 5. 2016.