Poziv na sudjelovanje u obilježavanju Tjedna mozga 2016.

Povodom Tjedna mozga 2016., Zavod za neuroznanost Medicinskog fakulteta u Splitu planira održavanje edukativnih radionica o neurofiziologiji osjetila, namijenjenih mlađim osnovnoškolcima, te kratkih predavanja o zanimljivim temama iz neuroznanosti namijenjenih starijim osnovnoškolcima.

Nastavnici i stručni suradnici osnovnih škola na području Splitsko-dalmatinske županije  pozivaju se da do kraja ovoga tjedna prijave koliko bi njihovih učenika pohađalo radionice i predavanja kako bi se moglo na vrijeme isplanirati i organizirati navedene aktivnosti.

Mjesto održavanja radionica i predavanja: Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu, Šoltanska 2

Termini održavanja radionica: popodnevni sati (16-18h), tijekom Tjedna mozga

Uzrast učenika: od prvog do četvrtog razreda osnovne škole za edukativne radionice o neurofiziologiji osjetila, te od petog do osmog razreda osnovne škole za kratka predavanja o zanimljivim temama iz neuroznanosti.

DODATNE INFORMACIJE

objavio: Administrator   datum: 23. 2. 2016.