Učitelji na izletu

Lijepo i sunčano vrijeme pred kraj školske godine bilo je idealno za školske izlete na koje su išli učenici naše škole, ali je dalo poticaj i djelatnicima naše škole da otputuju na izlet. Opremljeni dobrim raspoloženjem i vedrim duhom, 11 naših djelatnica otputovalo je na dvodnevni izlet u Sarajevo i Mostar 13. i 14. lipnja, zajedno s djelatnicima OŠ Pojišan.

Na izletu smo mnogo toga naučili o povijesti gradova koje smo posjetili, njihovim kulturnim i arhitektonskim obilježjima te smo osjetili duh naroda koji tu žive.

Naravno, posjet BiH nije smio proći bez kušanja nezaobilaznih i uistinu slasnih ćevapa, a kušali smo još i tradicionalno pripremljen burek i pite.

Izlet nam je bio prava prilika za druženje, pjesmu, ples, „ćakulu“ i jačanje timskog duha. Lijepo smo se zabavili i uspomene na ovaj izlet zauvijek će ostati u našim srcima. Za sljedeću godinu možemo samo poželjeti da nas i još više ide na zajednički izlet te da i oni koji nisu bili ove godine dožive nezaboravno iskustvo koje smo mi imali priliku doživjeti.

Nadamo se da ćete djelić atmosfere s našeg putovanja i druženja moći osjetiti kada pogledate fotografije.

objavio: Administrator   datum: 7. 7. 2015.