RASTANAK S OSMAŠIMA

Svaka je školska godina na neki način posebna, prepuna boja, riječi, smisla, različitih iskustava i kako  se o tome uopće izraziti manje sentimentalno…

Jer doista, svaki oproštaj s osmašima, čak i  za one učitelje koje su neki smatrali prezahtjevnima neizostavno znači koju suzu na rastanku.

Toga dana završava naše osmogodišnje druženje, ali za njih je važan početak prepun nada, očekivanja, uzbuđenja i ponešto treme.

Učitelji također osjećaju svojevrsnu tremu puštajući ih iz ruku u novi život prepun izazova za koje su ih nastojali dobro pripremiti.

Ove su godine svjedodžbe i nagrade osmašima podijeljene 21. lipnja.

Nakon što se ravnatelj obratio prisutnima i podijelio nagrade najuspješnijim učenicima, učenice osmog razreda Sanja Opačak i Bruna Maslov koje su s nastavnicom Jelkom Marović pripremile  prigodne riječi, u ime osmaša oprostile su se od Škole ne zaboravivši na kraju prosuti zrnca mudrosti da ih prate u budućim životnim odlukama.

Svečanost je uveličala je klapa „Mriža“.

objavio: Administrator   datum: 4. 7. 2013.